درباره

دسته بندي ها

جستجو

لينک هاي روزانه

جعبه پیام
امکانات


آرشيو

خبرنامه

آمار

آنلاین : 1
بازدید امروز : 6
بازدید دیروز : 2
بازدید هفته گذشته : 15
بازدید ماه گذشته : 35
بازدید سال گذشته : 470
کل بازدید : 2309

لينک دوستان

5 روش براي حفظ رتبه ي سئو

براي بالا بردن رتبه در گوگل بسيار سخت كار مي كنيد....اكنون بايد از موقعيت خود دفاع كنيد. نظريات دانيال فيجل مقاله نويس براي ثابت ماندن در رتبه ي بالا چنين آورده است. پايه و اساس هركسب و كار آنلاين توليد يك منبع ثابت از ترافيك وب سايت مي باشد.اگر بازديد كننده اي از وب سايت خود نداريد، تبديل آنها به مشتري وفادار و طولاني مدت غير ممكن خواهد بود. زماني كه شما خودتان را به عنوان تصدي گوگل مقرر كنيد،ديد شما را در جستجوي پرسش هاي محرك افزايش مي دهد.

اما چه اتفاقي بعد از اينكه خودتان رادر يك نقطه بالا از صفحات نتايج جستجوي گوگل ديديد مي افتد؟

برخلاف باور عموم، رتبه بندي سئو براي كلمات كليدي خاص تنها نيمي از نبرد مي باشد. اصول اصلي دائما در حال تحول است، و بازاريابان نياز دارند با آخرين گرايش به روز بشوند.

امروز،مي خواهيم در مورد چگونگي حفظ رتبه بالا براي كلمات كليدي كه سخت روي آنها كار كرده ايد صحبت كنيم. اين استراتژي همچنين كمك مي كند تا شما را از هر الگوريتم پتانسيل به روز حفاظت كند.

به روز رساني سايت

گوگل به روز رساني سايت را براي حساب اش با عنوان كيفيت محتوا و تازگي محتوا بخشي از رتبه بندي الگوريتم قرار مي دهد،بنابراين وب سايت خود را به روز نگه داريد تا موقعيت شما در بالاترين سطح باشد.

استراتژي هاي كهنه از قبيل مقالات (فقط متن) مي تواند به طوربالقوه مانع جستجوي رتبه بندي محرك شود.اگر بخواهيد كلمات كليدي خود را حفظ كنيد،بايد محتواي خود را از طريق اضافه كردن مجموعه اي از فيلم و تصاوير در مقالات به روز برسانيد.

اين تجربه خوانندگان را افزايش مي دهد و افراد بيشتري را به لينك سايت شما جذب مي كند.براي بهبود درخواست سايت شما رتبه جستجو را كاهش مي دهد و احتمالا بازديد كنندگان را در درگير شدن با مطالب افزايش مي دهد.

سرعت سايت شما

سرعت سايت (جهت مطالعه عوامل تاثير گذار بر سئو اينجا كليك كنيد) يك عامل رتبه بندي در محرك جستجوي گوگل بوده است،اما بسياري از وب سايت ها هنوز با سرعت لود نمي شوند مخصوصا در موبايل كه در آن اكثريت در حال جستجو هستند.به خاطر داشته باشيد كه بيش از دو مليون وبلاگ نوشته شده وجود دارد،بنابراين اگر وب سايت شما در حال بار گذاري است و به اندازه كافي سرعت ندارد،به احتمال زياد رفت و آمد بازديد كنندگان به يك راه حل جايگزين مي شود.

خواستار گوگل از مديران سايت اين است كه صفحه ي زمان لود خود را براي دستگاههاي تلفن همراه به كمتر از يك ثانيه ببرند،كه اين نيز خيلي با سرعت است.در هر حال،حتي اگر نتوانيد به اين اندازه بياوريد در نطر بگيريد هر ثانيه كه شما زمان لود صفحه ي خود را اصلاح مي كنيد از ترك كردن صفحه كاهش مي يابد.

خوشبختانه،ايجاد بار گذاري صفحات نبايد نياز به استخدام كارشناس فني در شبكه داشته باشد.در زير سه مرحله براي پياده سازي مراحل وجود دارد كه سرعت وب سايت را افزايش مي دهد.

تبديل به يك سرويس وب ميزبان با سرعت ومطمئن
فعال كردن فشرده سازي تصاوير در وب سايت

استفاده از يك شبكه دريافت محتوا (CDN) براي افزايش سرعت دانلود
اگر شما هنوز هم با سرعت بارگذاري خود مشكل داريد، مي توانيد از ابزاري به نام صفحه گوگل استفاده كنيد، كه در شناسايي مسائل خاص كمك مي كند . كم كردن سرعت زمان لود وب سايت راه حلي براي رفع مشكل است . مي توانيد پيشنهادات و مقالات بيشتري در مورد سرعت صفحه گوگل در اينجا بخوانيد.

گسترش ساختار لينك

يكي از رايج ترين اشتباهات كه بازاريابان مرتكب مي شوند تمركز بروي كميت در اولويت است نسبت به كيفيت.اگر شما براي كلمات كليدي خاصي رتبه بندي مي كنيد ،نيازي نيست براي آن صفحه بك لاين گسترده اي ايجاد كنيد.گوگل مي تواند اگر سايتي لينك هايي را در صورت نامناسب به وجود بياورد شناسايي كند.ايجاد كردن لينك هاي با سرعت مي تواند به عنوان علامت قرمز ملاحظه شود كه به طور بالقوه وب سايت شما را مسدود مي كند.(جهت مطالعه مقالات بك لينك اينجا كليك كنيد)

هم چنين رتبه ي شما پايين مي آيد اگر اكثريت لينكهاي ايجاد شده براي يك مقاله خاص باشد.گوگل از كاربران خود مي خواهد تا محتواي مناسب و مفيد براي وب سايت ارايه دهد.اگر شما بخواهيد رتبه كلمات كليدي خود را بالا ببريد،بايد لينك هاي داخلي را به همه ي صفحات سايت خود گسترش بدهيد.اين استراتژي پروفايل بك لاين را متنوع مي سازد و اعتبار وب سايت را از نظر گوگل افزايش مي دهد.

لينك هاي خارجي

لينك با سايت زماني مي تواند مهم باشد كه براي سايت بك لاين باشد.فرستادن لينك هاي خارجي به برندهاي پرقدرت شبكه كمك مي كند گوگل وب سايت مناسبي را تشخيص دهد.هميشه مطمئن باشيد كه صفحات گسترده لينك محتواي با ارزش و مناسبي را به خوانندگان فراهم آورد.براي مثال اگر شما در شبكه مهارت پايدار بودن را براي لينك هاي داخلي داشته باشيد ،احتمالا نتوانيد به لينك هاي صفحه هاي داخلي دانشگاه هارواد متصل شويد.همچنان لينك هاي edu معمولا توسط SEO ملاحظه مي شود تا با ارزش جلوه دهد،اتصال به يك برند مركزي نمي تواند متناجس باشد.

زماني كه شما به مقالات مرتبط در وب سايت خود متصل هستيد ارتباط داخلي يكي ديگر از استراتژي موثر به رتبه بندي كلمات كليدي است كه مي تواند كمك كند.هنگامي كه به درستي انجام شد،ارتباط داخلي به محرك هاي جستجو كمك مي كند تا اهميت و تمركز مخصوص بر هر صفحه بهتر درك شود.به عنوان حق المتياز اتصالات داخلي هوشمند همچنين مي تواند دسترسي كاربران را به محتواي سايت و ديگر سايت ها تسهيل كند.مشابه لينك هاي خارجي،شما اگر بخواهيد از ارتباطات داخلي در حد اعتدال استفاده كنيد آن را با اضافه كردن يك مجموعه از لينك ها به محتواي مقاله هاي موجود به حد افراط نرسانيد.

ساختار رسانه هاي اجتماعي

برخي ابهامات وجود دارد كه آيا تعامل رسانه هاي اجتماعي يك عامل رتبه بندي در جستجو مستقيم است يا غير مستقيم؟با اين حال كاملا روشن است كه محرك هاي جستجو هر پلت فرم رسانه اجتماعي اكثريت را به عنوان اعتبار برند مشاهده مي كند.وب سايت ها از قبيل فيس بوك توييتر و لينكدين رتبه ي بالايي در گوگل دارند.گرفتن لينك از اين شبكه ها به گوگل كمك مي كند تا وب سايت مناسبي را تعيين كند كه اكثر افراد دوست داشته باشند و محتوا را به اشتراك بگذارند تا ويزيتورهاي زيادي از اين كانال ها دريافت شوند.همانطور كه براي جلب لينك هاي با كيفيت ادامه مي دهيد،ممكن است رتبه ي شما را در دراز مدت پايدار و تقويت كند.

در اينجا چند نكته آورده شده است كه شما براي افزايش مشاهدات وبلاگ خود مي توانيد از آنها در رسانه هاي اجتماعي استفاده كنيد:

كليد اشتراك گذاري رسانه اجتماعي را به مقاله هاي مرتبط اضافه كنيد.

از تماس هاي صريح در عمل به محتواي خود استفاده كنيد(يعني اگر شما محتوا را دوست داريد اطمينان داشته باشيد كه با كليك كردن روي دكمه اينجا به اشتراك خواهيد گذاشت)

ارايه يك قطعه از محتوا به كاربران در ازاي اشتراك گذاري در رسانه هاي اجتماعي

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

 

منبع:رسام وب

برچسب‌ها:
نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:13 توسط : رسام | دسته : | 43 بازدید
 • []

 • دلیل جا به جایی نتایج گوگل در روزهای اخیر

  شاید به زودی شاهد انقلابی در جستجوی صفحات وب باشیم و تمام چیزهایی که در مورد سئو و بازه ی کلمات کلیدی می دانیم دستخوش تغییرات عمده ای گردد اگر اینگونه است پس باید کم کم زنگ این انقلاب کم کم به گوش همه برسد. علت این ادعای ما تغییرات عمده ای است که در تغییر رتبه سایت ها و نتایج گوگل دیده شده است. هر چند به نظر بعضی از افراد که عملکرد موتورهای جستجو را تحت نظر دارند این تغییرات زیاد غیر عادی به نظر نرسد ولی آن تغییری که ما در صفحه نتایج موتورهای جستجو می بینیم از چیز دیگری خبر می دهد. برای اینکه متوجه عمق قضیه شوید سری به صفحه SERPبزنید SERP مخفف Search Engine Result page است در آنجا مشاهده خواهید کرد که در روز های اخیر نوسانات زیادی جریان داشته است و بعضا در برخی از کلمات کلیدی رتبه های گوگل در روز بیش از دو بار جابجا شده اند. خوب علت این امر چه بوده است و احتمالا چه اتفاقی روی داده است ؟

  برای اینکه کاملا به تمام ابعاد این ماجرا پی ببرید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

  در گام اول ما می توانیم 4 علت برای تغییر در نتایج گوگل متصور شویم:

  1-الگوریتم های موتورهای جستجو همواره تغییر می کنند، شاید این بار هم علت این نوسانات این تغییرات باشند.

  2- طبیعتاً با ایجاد صفحات جدید در اینترنت و افزوده شدن آن ها به لیست جستجو نتایج پس و پیش شده اند.

  3- احتمال دارد صفحاتی که قبلا موجود بوده اند و در لیست جستجو بوده اند حذف شده باشند.

  4- قدرت سایت‌های رقیب تغییر کرده باشد.

   

  شاید به نظر بعضی ها این دلایل برای تغییر این نتایج کافی باشد، چون همانطور که می دانید همواره نتایج جستجو در حال تغییر است، اما دامنه این تغییرات با توجه به میزان و شدت چهار موردی که به آن اشاره شد متفاوت است. طبق اطلاعیه ای که گوگل در گذشته اعلام کرده بود، بیش از 200 پارامتر رتبه بندی در گوگل مورد بررسی قرار می گیرد و بیش از 500 بار در سال الگوریتم های گوگل تغییر می کنند،این چیزی در حدود روزی دوبار تغییر در الگوریتم های گوگل است. بنابراین بازه این تغییرات در گوگل می تواند وسیع باشد.

  در ادامه شما را با تک تک مواردی که می تواند بر روی نتایج جستجو تاثیر بگذارد آشنا می کنیم. هدف ما ضمن معرفی هر کدام از این موارد سنجش میزان تاثیرگذاری آنها نیز هست.

  حافظه ی کش cache سیستم چیست؟

  برای توضیح این مسئله در ابتدا بهتر است مثالی را مطرح کنیم تا حالا دقت کرده اید که وقتی یک کلیدواژه به طور مثال" وسایل و لوازم آشپزخانه" را جستجو می کنید بعدا که مجددا این کلیدواژه را جستجو می کنید، موتورهای جستجوی گوگل همان سایت ها را در صفحه جستجوی اول شما نشان می دهد؟ چرا در برخی از موارد نتایج جستجوی گوگل تا مدت زمان مشخصی ثابت می ماند؟ قطعا باید گفت علت این امر به این دلیل نیست که الگوریتم ها تغییر پیدا نکرده اند، بلکه به دلیل وجود سیستم cache در نتایج است . استفاده از حافظه کش cache سبب می شود که برای هر جستجویی که کاربران انجام می دهند، کل بانک اطلاعاتی موتور جستجو مورد پردازش قرار نگیرد و برای جستجوهای تکراری همان نتایج قبلی به کاربران نمایش داده شود. این سیستم دقیقا شبیه جستجوی فایل در ویندوز است که یک حافظه ی ریز عناوین و نتایج جستجو را تا مدتی در خود نگه می دارد. لازم به ذکر است که مدت زمان استفاده از کش بستگی به تعداد جستجوی کلمات مختلف متفاوت است و در بسیاری از موارد ممکن است زمانی طولانی باشد.

  چه زمان هایی سرعت تغییر نتایج افزایش پیدا می کند؟

  برای پاسخ دهی به این پرسش ابتدا باید در مورد روند کارکرد گوگل الگوریتم ها برای شما توضیحی بدهیم، وقتی گوگل الگوریتم جدیدی برای جستجو ارائه می دهد، برای سنجش آن الگوریتم از آزمونی به نام A/B یا Spilit testing استفاده می کند. طرز کار این آزمون بدین صورت است که برای برخی از کاربران نتایج جستجو را بر اساس الگوریتم قبلی و برای برخی دیگر نتایج را بر اساس الگوریتم جدید نمایش می دهد، سپس رفتار کاربران را تحت نظر می گیرد و یک آمارگیری انجام می دهد. سپس گوگل با اندازه گیری رفتار کاربران و نحوه کلیک آنها بر روی نتایج، الگوریتم قبل و جدید را با هم مقایسه می کند. نهایتا با توجه به اندازه گیری ها و آزمایشات انجام شده، الگوریتم جدید منتشر می شود .بنابراین در زمانی که گوگل قصد ارائه الگوریتم جدید را دارد، بازه تغییر نتایج می تواند بسیار کوتاه باشد و حتی در یک لحظه زمانی کوتاه پس از جستجو شما نتایج متفاوتی را مشاهده نمایید.

  سندباکس گوگل چیست؟ و چه تاثیری در روند جستجو و شاخص های آن دارد؟

  سندباکس سروری از محتوای اطلاعاتی گوگل است که دو نوع از سایت ها در آن قرار می گیرند:

  1-سایت هایی که کمتر از شش ماه از بوجود آمدن آنها می گذرد و می توان گفت سایت های تازه کار هستند.

  2-سایت هایی که از طرف الگوریتم های ضد اسپم گوگل مانند پاندا و پنگوئن به عنوان سایت اسپم شناخته شده اند.

  سیاست گوگل بر این است که سایت هایی که در سندباکس گوگل قراردارند در رقابت کلمات پر رقابت نتایج مناسبی کسب نخواهند کرد، اما می توانند در کلمات با رقابت کمتر حتی در رتبه اول گوگل نیز قرار گیرند. بنابراین برخی از سایت هایی که از طرف گوگل اسپم شناخته شده اند کماکان می توانند در نتایج گوگل در رتبه های بالا باشند و حتی در برخی از کلمات در رتبه اول قرار گیرند. جالب است بدانید که بسیاری از الگوریتم های جدید گوگل قبل از انتشار در سندباکس و عباراتی که سرور سندباکس استفاده می کنند آزمایش می شوند.

  آیا انقلابی در گوگل و نتایج جستجو رخ داده است؟

  با توجه به توضیحاتی که به شما دادیم و همچنین بررسی اتفاقات دو هفته اخیر در گوگل، می توان به این نتیجه رسید که این تغییرات نه مرتبط با سندباکس است و نه در رابطه با ارائه الگوریتم جدید و آزمون A/B بلکه می تواند دلیل دیگری داشته باشد.

  خبری دال بر این موضوع وجود دارد که گوگل در دو ماه اخیر سه بار هسته الگوریتم خود را بروزرسانی کرده است و این موضوع به معنی تغییرکلی در پارامترهای اندازه گیری و رتبه بندی صفحات اینترنتی است.

  تغییر در هسته گوگل معمولا باعث می شود که تغییرات زیادی در نتایج نهایی گوگل ایجاد شود و معمولا این دامنه وسیع تغییرات یا بر اساس ارائه نسخه جدید الگوریتم پنگوئن و یا با تغییر هسته ایجاد می شوند.

  بنابراین می توان حدس زد که علت تغییرات نتایج اخیر بخاطر تغییر هسته الگوریتم گوگل بوده است، اما بازه کوتاه تغییر در نتایج و نوسانات قابل توجهی که سایت های اینترنتی در کلمات مختلف دارند می تواند این معنی را تداعی کند که گوگل استفاده کمتری از سیستم کش در نتایج خود را مدنظر قرار داده است و

  در اینجا است که زنگ خطر برای صدرنشینان نتایج گوگل به صدا در می آید چون این موضوع باعث می شود که سرعت تغییر نتایج گوگل افزایش قابل توجهی داشته باشد و از نتایج گوگل حذف شوند و این موضوع حاشیه امنیت را از سایت هایی که در نتایج بالای گوگل قرار دارند خواهد گرفت. بنابراین اگر یک سایت امروز در رتبه اول گوگل قرار گرفته است، فردا به راحتی می تواند رتبه خود را از دست بدهد.

  این چه تاثیری در سئو و کار سئوکاران خواهد داشت؟

  می توان به راحتی ادعا کرد که ایران تنها کشوری در دنیا است که تضمین سئو بر اساس کلمات کلیدی در آن ارائه می شود و شرکتهای سئو به مشتریانشان گارانتی هایی با عناوین "قرار گرفتن در رتبه خاصی در جستجوهای گوگل" ،" صدرنشینی در بازدیدها" ،" پربازدیدترین سایت کلیک "و ... را می دهند .علت این موضوع را می توان در رقابت کم در کلمات کلیدی و سادگی کسب نتایج بالا در گوگل به نسبت سایر کشورها ، یافت .

  از طرفی دیگر کمبود دانش فنی و اطلاعات عمومی نزد مشتریان و حتی شرکت ها و اشخاص فعال در زمینه سئو علت دیگر باور این شعارهای نسبتا موهوم است . متاسفانه باید قبول کنیم که دانش مرتبط با سئو در ایران از استاندارد آنچه در سایر کشورهاست بسیار پایین تر است و همین موضوع باعث می شود که درخواست های مشتریان و اقدامات افراد فعال در این زمینه خارج از واقعیت باشد.

  به طور خلاصه می توان گفت در برخی از مواقع مشتریان درخواست های غیر معقول دارند و در موارد دیگر نیز مجریان سئو توقعات نادرست در مشتریان ایجاد می کنند و به آنها اطلاعات نادرست می دهند و همه ی این موضوع ها دست به دست هم می دهند تا کار سئو در ایران به شکلی نادرست و گاها پر اشتباه و غیر واقعی انجام پذیرد.

  سری به دستورالعمل راهنمای گوگل بزنید براساس این راهنما هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند به شما تضمین قرار گرفتن در رتبه اول گوگل یا صفحه اول گوگل را بدهد. نتایج SERP همواره در حال تغییرند و هرگز قرار نیست که ثابت بمانند و اگر اینطور بود سئو بی معنا می شد.

  کنون باید باور کرد که صدای زنگ ناقوس های انقلابی جدید در جستجو و نتایج گوگل به صدا در آمده است با واکاوی روند جدیدی که گوگل در پیش گرفته و مشاهده دامنه نوسانات و تغییرات نتایج گوگل که بسیار سریع و وسیع شده است، به نظر می رسد که عمر سئو تضمینی برای سئو کارهای ایرانی به پایان خود نزدیک می شود .

  از طرفی دیگر این می تواند شروع یک تحول بهینه باشد چون کسانی که در این عرصه به فعالیت می پردازند باید با دید باز و روش های صحیح تری به فعالیت در این زمینه بپردازند. این اتفاق را می توان به فال نیک گرفت و این موضوع باعث خواهد شد که تغییرات وسیع و جالبی از لحاظ سئو در وب ایجاد شود و می توان آن را انقلابی جدید در عرصه وب در نظر گرفت که می تواند فرصت های زیادی را برای رشد و نمو خلاقیت در زمینه ی مهندسی محتوا و وب نگاری به همراه آورد.

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد 

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:11 توسط : رسام | دسته : | 34 بازدید
 • []

 • برندینگ ( branding )

  برندینگ

  طریقه به وجود آمدن کلمه برند:

  نام برند از کلمه هندی-اروپایی به مفهوم داغ برگرفته شده است در آن زمان برای پیشگیری از دزدی گاو و گوسفند و گله روی بدن آنها علامت های خاصی را با داغ کردن می گذاشتند تا زمان دزدی به راحتی قابل شناسایی باشد که بعدها این علامت زادگاه گله ها را نشان داد که نوعی مرغوبیت و نامرغوب بودن از طریق شناسایی صاحب گله مشخص میشود.

  تاریخچه ی برندینگ:

  حدود سال هزارمیلادی رواج اشکال خاص بازرگانی به شکلهای ساده پدیدار شد این علامت ها به منظور مدرکی برای صاحب کالا در مواردی مانند دزدی زلزله و... قابل شناسایی بود. همچنین برای کسانی که خواندن و نوشتن بلد نبودند در زمان خود بسیارسودمند بود. اولین نام تجاری که به صورت رسمی ثبت گردید در سال ۱۵۱۹ توسترهرنان کرتربود. بعدها به مرور زمان پدیده ی برندینگ با سرعت بیشتری رواج پیدا کرد.

  مبانی و نحوه برندینگ یا برند سازی:

  تعریف برندینگ به صورت کلی و عمومی مجموعه ای از تدابیر و تکنیک هایی است که در جهت فراگیر شدن و محدود شدن یک محصول و کالای خاص انجام میشود .برندینگ یا برند سازی به این دلیل اهمیت زیادی دارد که مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل یا تبدیل به مشتریان وفادار می شوند و از این طریق به طور قابل لمس سود شرکت افزایش پیدا می کند و همچنین برند مورد نظر از سرمایه های بزرگ شرکت می شود. اما در واقعه برای محبوبیت یک نام تجاری عوامل زیادی تاثیر گذار است در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

  1 - کیفیت جنس یا کالای مورد ارائه:

  برای کسب محبوبیت علاوه بر تبلیغات و تیم فروش قوی جنسی و کالای مورد ارائه نیز اهمیت به سزایی دارد. چه بسا مجموعه های بزرگی که با وجودی برند بودن به علت کیفیت پایین قابل ارائه به مشتریان در مقایسه با رقیبان به مرور زمان از دنیای تجارت کنار گذاشته شده اند.

  2 - برگزیدن نام تجاری و علامت تجاری مناسب ( لوگو ):

  علامت تجاری باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارتباط مستقیم با مشتری در حافظه ماندگار شود، این امر علاوه بر اینکه مشتریان را وفادار تر می کنند باعث می شود پیام تبلیغاتی نیز با دیدن علامت تجاری در ذهن مخاطب مرور شود.

  3 - پیام تبلیغاتی منسجم هماهنگ و در جهت اهداف مجموعه:

  پیام تبلیغاتی اهمیت به سزایی در اهداف آینده و حال شرکت دارد یک پیام تبلیغاتی قوی و ر سا باعث می شود که این پیام درذهن شنونده و بیننده حک شود امروزه با گسترش علم بازاریابی پیام های تبلیغاتی شرکت ها کاملاً روانشناسی ،علمی ،هنری انتخاب می شود.

  4 - خدمات متمایز برای مشتری:

  ارائه خدمات نوعی رابطه بین مشتری و شرکت است که متاسفانه در بیشتر کارخانه ها ، شرکت ها و مجموعه ها به ارائه خدمات اهمیتی داده نمی شود. این خدمات می توانند شامل گارانتی ، پشتیبانی ، ....باشد .فرض کنید شرکتی در خدمات گارانتی خود تعویض قطعه معیوب در محل را دارد، مطمئنا این شرکت با شرکتی که گارانتی آن بعد از مراجعه حضوری نیز رسیدگی نمی شود متمایز است.

  5 - منسجم بودن:

  یک برند مثل یک تیم است این تیم مربی لازم دارد تا یک تاکتیک مشخص داشته باشد ،این امر باعث خواهد شد که تکروی و خارج از چهارچوب فعالیّت نشود ،چون تک روی ها ی نیروها در سمت ها و مقام های مختلف که به روش خود تبلیغات و فروش میکنند، درمشتری سردرگمی ایجاد کرده و بیماری چند شخصیتی برند ایجاد خواهد شد.

   

  6 - سیاست متناسب با جامعه:

  بعضی از شعارها و پیام های تبلیغاتی آیا واقعاً با سیاست و هدف شرکت ها یکی است؟ ما بهترین هستیم این شماره یک شرکت کوچک که هنوز به اهداف خود نرسیده می باشد آیا این شعارمتناسب است ؟ آیا در کشور اسلامی که فرهنگ مردمان با اسلام خوگرفته است می توان سیاستهای دیگررا عملی کرد ؟ یک جمله مشهور در بازاریابی و فروش می گوید : در قطب شمال یخ نفروشید.این یعنی سیاست فروش خود را متناسب با جامعه و محیط هماهنگ کنید.مطمعابرندینگ از فروش و بازاریابی حساستر است.پس سیاست های متاناسب با جامعه در برندینگ اهمیت زیادی دارد.

  برندینگ در طبقه بندی های مختلف وجود دارد که ما به دلیل جدید بودن برندسازی اینترنتی به آن اشاره می کنیم

  برندسازی اینترنتی:این برند سازی از طریق شبکه های اجتماعی که بیشتر مردم در آنها حضور دارند و یا از طریق طراحی سایت انجام میگیرد.در برندسازی اینترنتی طراحی سایت باید به گونه ای باشد که برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده باشد. در این نوع برند سازی تبلیغات در سایت های دیگر که پر مخاطب و پربازدید هستند نیز انجام میگیرد.در برندینگ به نوع کسب و کارو همچنین به مخاطب توجه زیادی باید کرد. به عنوان مثال اگر مخاطب شما خانومهای بین ۲۰ تا ۳۰ سال هستند، تبلیغات شما در سایتهای که مخاطب خانوم دارند باید انجام گیرد و همچنین طراحی سایت از لحاظ گرافیکی به گونه ای باید باشد تا مخاطب خانوم را جلب کند.

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:10 توسط : رسام | دسته : | 32 بازدید
 • []

 • بهینه سازی سایت

  بهینه سازی موتور جستجو برای نتایج آنلاین هر کسب و کاری مولفه ی کاملی می باشند . چقدر خوب میشود اگر شما دارای یک وب سایت عالی باشید و کسی نتواند آن را پیدا کند ؟ بهینه سازی موتور جستجو دریافتن موارد جستجوی آنلاین به افراد کمک می کند . این موتورها مصرف کننده و تجارت را کنار یکدیگر می آورند.ازطریق بهینه سازی چگونگی یافتن و کشف وب سایتتان توسط کاربران و موتورهای جستجو می توانید کمیت و کیفیت عبور و مرورهای ورودی و تغییرات پی در پی را افزایش دهید .

  آنچه ما در بهینه سازی ارائه می دهیم

  بهینه سازی سایت

  به آن دسته از تکنیک ها و روشهای انجام شده در جهت قرار گرفتن در نتایج اولیه موتورهای جستجو سئو گفته می شود،که این روند گاها به صورت معمولی و یا به صورت محاسبات عددی (الگوریتمی) انجام میشود.

  ارائه آمار دقیق

  ما با بررسی کلمات کلیدی مورد نظر تجارت شما آمار دقیق در مورد تعداد کلمات جستجو در روز و ماه و سال و میانگین آنها بر اساس دادهای موتور های جستجور به مشتریان ارئه میدهیم . تا با دید دقیقی بتوانیم در افزایش فروش قدم برداریم

  استفاده از تاکتیک های جدید

  روش های سئو سایت که شرکت ما به کار میگیرد با الگوریتم های که گوگل ارائه داده است بسیار متابقت دارد . و از روش ها غلط یا به اصطلاح سئو سیاه نمیباشد . و از روش های غلطی مثل بکلینک گذاری که منجر به اسپم شدن سایت میشود استفاده نمیکنیم

  پشتیبانی برای بهینه سازی

  شرکت رسام وب پشتیبانی سئو را به صورت سالانه انجام میدهد . در این روش شرکت ما متعهد میشود کلماتی که برای بهینه سازی قرار داد بسته شده است را در مدت معلوم (مثلا یک سال ) در صفحه اول گوگل نگه داری کند .

  ما با چه معیاری به شما پیشنهاد بهینه سازی میدهیم ؟


  ما بسمت بهینه سازی موتور جستجو رویکرد فراگیری در پیش گرفته ایم و نه تنها اصول اولیه ی راه اندازی سایت شما و محتوای بهینه سازی آن را ارائه می دهیم ، بلکه استراتژی لینک سازی را نیز بکار می بریم تا به ما اطمینان دهد که به دقت وارد صفحه ی نتایج موتور جستجو می شویم . ما همانند شرکت های دیگر راه حل های برشی کوکی ارائه نمی دهیم زیرا دریافتیم که هر تجارتی دارای نیازهای مختلفی می باشد . بجای آن به یک طرح سفارشی که بتواند بهترین نتایج را برایمان جمع آوری کند توجه نمودیم .

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:09 توسط : رسام | دسته : | 38 بازدید
 • []

 • بهینه سازی وب سایت در تبریز:

  قبل از اقدام به بهینه سازی سایت در تبربز و سئو سایت در تبریز باید استراتژی بازار خود ، هدف خود و رقبا را کاملا مشخص کنید.تا در اواسط کار دچار مشکل نشوید.

  شاید برای بسیاری از کسانی که اقدام به طراحی سایت کرده اند بپرسیم که زمان طراحی سایت به فکر بهینه سازی سایت بودید ،جواب خیر را بشنویم.شاید تحقیق نکرده بودن و یا شاید مهم نبود این گزینه.به هر حال!!!!

  همچنین بیشتر طراحان سایت زمان طراحی سایت در تبریز به نکته بهینه سازی وب سایت در تبریز اشاره نمی کنند.یا اشاره می کنند و مشتری به طور کامل این گزینه را درک نمی کند.به هر حال در حال حاضر بهینه سازی وب سایت یک امر جدا نشدنی در طراحی سایت است.در شهر عزیزمان تبریز نیز مجموعه ها و شرکتهای زیادی هستند که هم در زمینه بین المللی و کشوری فعالیت دارند.فرض کنید شخصی اقدام به طراحی سایت هتل در تبریز می کند.اگر این سایت در نتایج جستجو در صفحات اول گوگل قرار نگیرد کسانی که می خواهند به تبریز سفر کنند مطمئنا از طریق اینترنت نمی توانند از هتل مذکور رزروی انجام دهند.پس با این مثال میتوان گفت اهمیت طراحی سایت با بهینه سازی آن تقریبا برابری می کند و سئو در تبریز اهمیت زیادی دارد.و شاید هم خیلی بیشتر از طراحی سایت اهمیت دارد.

  زمان و هدف در سئو در تبریز

  در بهینه سازی وب سایت زمان و هدف خیلی مهم است.به طور کلی بهینه سازی سایت زمان بر و نیاز به صبر است .ولی با ایجاد اهداف کوچکتر بهتر به نتیجه خواهید رسید زیرا اهداف کوچکتر زمانشان هم کم است.به طور مثال شاید طراحی سایت املاک در تبریز با کلمه کلیدی" املاک" بهینه سازی آن هزینه بر و زمان بر باشد.ولی شما می توانید با کلمه کلیدی املاک در تبریز راحت تر به نتیجه برسید.و بعد به اهداف بزگتر برسید.

  هزینه سئو وب سایت در تبریز و تعرفه آن:

  به طور یقین این را می دانید که هزینه سئو سایت وابسته به رقیبان شما و همچنین رقابت بر کامه کلیدی خاص است.البته تعداد کلمات کلیدی که انتخاب می کنید نیز بسیار مهم است.

  آخرین توصیه :

  اخرین گزینه و توصیه به همشهریان عزیز.در طراحی یک سایت که به طور یقین 99% هدف از طراحی آن ایجاد کسب و کار موفق است .پس این توصیه به شما عزیزان میشود که در طراحی سایت حتما بهینه سازی سایت را فراموش نکنید.

  مارا در اینستاگرام دنبال کنید

  ما را در فیس بوک دنبال کنبد

  ما را در توییتر دنبال کنید

  ما را در لینکدبن دنبال کنید

  ما را در شبکه اجتماعی هم میهن دنبال کنید

  ما را در گوگل پلاس دنبال کنید

  شما می توانید جهت طراحی سایت در تبریز و بهینه سازی سایت می توانید با مشاوران فنی تیم رسام وب به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:09 توسط : رسام | دسته : | 34 بازدید
 • []

 • طراحی وب سایت در تبریز

  گروه بزرگ طراحان تبریز برای خدمت به همشهریان محترم خود در نظر دارد اقدام به طراحی انواع سایت های اینترنتی کند
  طراحی سایت براساس جدیدترین و پیشرفته ترین استاندارد های روز دنیا
  گروه ما طراحی سایت را براساس جدیدترین های دنیای اینترنت انجام میدهد وهرگز مشتریان ناراضی نداشته است
  طراحی و تقدیم پنل های مدیریت کاملا فارسی و حرفه ای با کارکرد آسان برای مدیریت
  نگران نحوه کنترل سایت خود نباشید چون گروه طراحی ما ،بعداز طراحی سایت پشتیبانی وانجام کارهای شما را رها نمیکند و همیشه درکنارشما خواهدبود
  همشهریان تبریزی برای سفارش طراحی سایت در تبریز از تخفیف ویژه برخوردارخواهند شد
  بهینه سازی سایت درگوگل
  گروه طراحی سایت در تبریز سایت شما را براساس آخرین طرح های روان شناسی طراحی سایت خواهد ساخت. باگرافیک خیره کننده تا کمترین میزان دفع کاربر را داشته و بازدیدها را به مشتری همیشگی شما تبدیل کند
  قرارگیری در صفحه اول گوگل و لینک شدن سایت شما در چندین سایت عالی نیز از دیگرخدماتی است که برای مشتریان خود انجام خواهیم داد
  آیا از راز های چگونگی پیشرفت سریع دیجی کالاخبر دارید؟
  آیا از قانون تبدیل بازدید به مشتری چیزی میدانید؟
  آیا ازقانون رنگ ها درطراحی سایت باخبرید؟
  آیا قانون خرید آسان را میدانید؟
  گروه طراحی سایت در تبریز متخصص در طراحی سایت به ویژه ساخت و توسعه سایت های فروشگاهی.میزبانی سایت و خرید وفروش دامنه.بهینه سازی سایت می باشد و در راستای طراحی سایت حاضر به خدمت دهی به مشتریان خود است
  پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره دقیق به شما برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان
  گروه طراحی سایت تبریز تا رسیدن به قله باشما خواهدبود
  گروه ما در شهر تبریز مستقر بوده ولی با توجه به اینکه اینترنت جایگاه نمیشناسد و گستردگی آن جهانی است.ما حاضر به طراحی و خدمت رسانی به مشتریان خود در تمام نقاط کشور میباشیم
  رویای داشتن هر سایتی را در سر می پرورانید مهم نیست چقدر پیچیده است کافیست با ما تماس گرفته و هرامکاناتی که برای سایت خود میخواهید به ما معرفی کنید ما در طراحی سایت هیچ محدودیت و مرزی نخواهیم داشت و هرجورامکاناتی راکه درخواست کنید برای شما آماده خواهیم کرد
  همیشه توجه داشته باشید که مشاوره قبل از طراحی سایت امری ضروری و مهم است که هرگز نباید فراموش شودشاید امر ساده ای به نظر بیاید ولی شاید مسیر درآمد زایی شما را به کلی تغییر بدهد گروه طراحی سایت در تبریز اقدام به دادن مشاوره رایگان به شما خواهد کرد
  باما پا به دنیای پهناور اینترنت بگذارید و از پستی وبلندی های آن نترسید زیرا طراحی سایت در تبریز تاهرجا که بخواهیدبا شماخواهد بود وبهترین ها را دراختیار شما قرار خواهد داد فقط کافیست که تماس بگیرید.

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:07 توسط : رسام | دسته : | 37 بازدید
 • []

 • بهينه سازي وب سايت در اروميه و سئوي وب سايت در اروميه:

  آذربايجان غربي جزو بهترين و داراي تمدن كهن بين شهر هاي ايران است.اين شهر از لحاظ جغرافيايي به دليل نزديك بودن به شهر هاي اروپايي مي تواند در مورد تجارت الكترونيك بسيار موفق عمل كند. به همين دليل تيم رسام وب بر آن شد تا در مورد بهينه سازي سايت در اروميه قدم هاي بزرگي بردارد.

  سئو سايت مي تواند باعث رشد چشمگير تجارت و ظهور تجارتي جديد در استان آذربايجان غربي شود.مي توان به جرات گفت كه بعد از طراحي سايت در اروميه گزينه خيلي مهم بهينه سازي سايت در اروميه خواهد بود.

  فرض كنيد يك توليدي كامپوت يا سانديس مي خواهد به استان ها و كشورهاي ديگر نمايندگي بدهد.به طور قطع اگر اين مجموعه در زمينه خريد و فروش سانديس ،خريد عمده سانديس،اخذ نمايندگي سانديس و... در نتايج بالاي موتور هاي جستجو قرار گيرد .به گزينه هاي خيلي بهتري دست خواهد يافت. يا فرض كنيد در طراحي سايت هتل در اروميه، يكي از هتل ها درنتايج بهتر موتور هاي جستجو قرار ميگيرد و داراي رزرو آنلاين هست.به طور قطع مشتريان يا مسافراني كه با بحث تجارت الكترونيك آشنايي دارند اين هتل را انتخاب كرده و قبل از سفر اقدام به رزرو هتل خواهند كرد.

  اهميت سئو سايت در اروميه:

  اگر در شهر اروميه تعداد سايت هايي كه براي موتور هاي جستجو بهينه شده اند زياد باشد به طور قطع باعث خواهد شد تا خريد از اين سايت ها افزايش يابد هم از شهر هاي ايران و هم از ديگر كشورها.و اين بحث رشد نقدينگي اين شهر را افزايش خواهد داد.

  تعرفه سرمايه گذاري سئو سايت در اروميه:

  اول از همه قبل از توضيح تعرفه به اين نكته بايد توجه كنيد كه سئو يا بهينه سازي سايت را به عنوان هزينه نبايد نگاه كنيد بلكه به عنوان سرمايه گذاري بنگريد.

  تعرفه بهينه سازي سايت نسبت به رقيبان و تعداد كلمات بستگي دارد.به طور مثال شايد كلمه "تخته روسي"در صنعت ساختمان رقيبان قوي داشته باشد پس مبلغي كه بايد سرمايه گذاري كرد نسبت به رقيبان مي باشد.

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

  جهت مشاوره در زمينه طراحي سايت و بهينه سازي سايت در اروميه مي توانيد با تيم رسام وب كه دفتر مركزي آن در تبريز قرار دارد تماس حاصل فرماييد.

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:06 توسط : رسام | دسته : | 32 بازدید
 • []

 • منظور از فروشگاه اينترنتي يا سايت فروشگاهي چه چيزي است؟

  سايت فروشگاهي وبسايتي است كه در آن محصولات به صورت دسته بندي و به تعداد زياد قرار مي گيرند ،همچنين در مورد هر محصول توضيحات آن ارائه مي شود كه به خريدار در مورد تصميم گيري كمك مي كند در فروشگاه اينترنتي امكان پرداخت آنلاين وجود دارد كه پس از انتخاب يك يا چند محصول و اضافه كردن به سبد خريد مشتري مي تواند خريد نمايند يا ثبت سفارش كند و در روزهاي آتي اقدام به خريد كند در صفحه اول فروشگاه اينترنتي معمولاً محصولات تخفيف دار يا محصولات خاص موردتبليغ قرار مي گيرند.

  مزاياي سايت فروشگاهي:

  قبل از طراحي سايت فروشگاهي بايد مزاياي طراحي آن را بدانيم تا اقدام به طراحي آن كنيم .فوايد سايت فروشگاهي شايد خيلي زياد باشد به چند مورد كه مهم است در زير اشاره مي كنيم.

  1 - قابل دسترس بودن به اطلاع از قيمت هاي روز:

  مهمترين وجه تمايز يك سايت فروشگاهي با يك فروشگاه فيزيكي اين است كه سايت فروشگاهي در تمامي زمان ها در دسترس است و نيزدر تمامي مكان هايي كه اينترنت در دسترس است مي توان به سايت دسترسي پيدا كرد. و اين امكان سايت فروشگاهي باعث شده است كه بيشتر مردم هنگام خريد حضوري نيز قيمت فروشگاه اينترنتي را چك كنند.

  2 - تخفيف ها و تغييرات در محصولات خيلي سريع در مدرسه ديد مشتري قرار مي گيرد:

  سايت هاي فروشگاهي به دليل مراجعه آسان بازديد زيادي دارند كه اين امر باعث مي شود تخفيفات و تغييرات در محصول يا تغيير در سياست فروش محصول خيلي سريع به اطلاع مشتري برسد.

  3 - فروش از طريق يك فروشگاه اينترنتي هزينه ها را به شدت كاهش ميدهد:

  اگر شما بخواهيد يك فروشگاه بزرگ را، راه اندازي كنيد اولين هزينه هاي آن مكان مناسب، ديزاين، نيروهاي فروش مستقر در آنجا و... كه هزينه هاي زيادي را به دنبال دارد بايد متقبل شويد.در صورتي كه يك سايت فروشگاهي نياز به مكاني ماننده انبار دارد و نيرو هايي براي بسته بندي و ارسال كه معمولاً هزينه ارسال برعهده مشتري است.

  4 - ارتباط آسان با مشتري در هر زمان:

  فروشگاه اينترنتي شما دفتر كار دوم شماست كه در زمان فراغت مي توانيد به انتقادات و نظرات مشتريان پاسخ دهيد .اين يكي از بهترين مزاياي سايت در جهت پيشرفت يك مجموعه مي تواند باشد.

  طراحي سايت فروشگاهي يا فروشگاه اينترنتي:

  در 10 يا 20 ساله اخير شبكه جهاني اينترنت با سرعت بسيار چشم گيري رشد كرده است ،و به كل تمامي زندگي انسان را هم به صورت مستقيم و هم به صورت غيرمستقيم تغيير داده است. چه در محيط هاي كار و چه در محيط هاي شخصي اين تغييرات قابل لمس است .اين تغييرات در دنياي تجارت بيشترين اثر را گذاشته است به اين صورت كه سايت فروشگاهي روزبه روز در تمامي كشور ها رو به ازدياد است. با ازدياد فروشگاه اينترنتي نوعي رقابت بين بنگاه هاي تجاريه سنتي و فروشگاه هاي اينترنتي به وجود آمده است.

  در حال حاضر از جمله مهمترين روشهاي فروش و ارائه محصولات از طريق فروشگاه اينترنتي مي باشد.چند مورد از خصوصيات يك سايت فروشگاهي به شرح زير است.

  1 - امكان وارد كردن بي نهايت محصول

  2 - تقسيم كردن محصولات مرتبط

  3 - جستجوي سريع محصولات و نشان دادن محصولات مرتبط

  4 - متصل به پنل اس ام اس براي ارسال به مشتريان به منظوره تاييد خريد يا تبريك و مناسبت ها

  5 - امكان ايجاد صفحه اي براي انتقاد پيشنهاد و نظر سنجي مشتريان در مورد كالاها

  6 - امكان مقايسه چند كالاي مرتبط

  7 - امكان اتصال به سيستم انبارداري كه در صورت كم شدن محصول نشان دهد

  و ....

  مواردي كه باعث مي شود فروشگاه اينترنتي شما در نتايج محبوبه موتورهاي جستجو قرار گيرد

  1 - سايت فروشگاهي موبايل فرندلي يا رسپانسيو

  شايد براي شما نيز اين است اتفاق افتاده است كه وقتي با موبايل يا تبلت به سايتي مراجعه مي كنيد سايت به صورت مناسب لود نشده و شما نمي توانيد نوشته هاي سايت را بخوانيد. در حال حاضر بيشتر تجستجو ها از طريق موبايل يا تبلت انجام ميگيرد، طراحي فروشگاه اينترنتي شما بايد به گونه اي باشد كه به راحتي با گوشي هوشمند تطبيق شود سايت موبايل فرندلي يا ريسپانسيو خود را به صورت اتوماتيك با اندازه صفحه موبايل تطبيق مي دهد و اين امكان را به مراجعه كننده مي دهد تا هر جائي و هر زماني سفارش خود را ثبت و اقدام به خريد نماييد.

  2 - رعايت استانداردهاي طراحي سايت فروشگاهي

  براي رعايت استانداردهاي طراحي سايت، اول از همه انتخاب هاست و دامين مناسب مي تواند براي فروشگاه اينترنتي در اولويت اول قرار گيرد. بسياري از طراحان وب سايت براي يك سايت چندين دامين انتخاب مي كنند و آنها را روي هم پا رك مي كنند. اين امر باعث خواهد شد كه به مرورزمان از موتورهاي جستجو ناپديد شوند.رعايت فونت و محتواي مناسب و همچنين گرافيك وكد نويسي به روز نيز،از استانداردهاي طراحي سايت به شمارمي رود.

  ايجاد امنيت خريد براي مشتري

  از بزرگترين مشكلات فروشگاه هاي اينترنتي ايجاد امنيت خريد براي مشتريان در فضاي مجازي است .به دليل سوء استفاده هايي كه در اينترنت مي شود ايجاد امنيت خريد براي مشتري از بزرگترين مشكلات سايت فروشگاهي است .در حال حاضر در كشور ما نهادهاي امنيتي در مقابله با اين گونه سوء استفاده ها قوي عمل مي كنند و همچنين گرفتن مجوز نماد اعتماد الكترونيك باعث امنيت خريد براي مشتري مي شود نماد اعتماد از سوي مركز توسعه تجارت الكترونيك كه زير نظر وزارت صنعت و معدن است اعطا مي گردد

  نماد اعتماد

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:02 توسط : رسام | دسته : | 35 بازدید
 • []

 • طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز:

  فروشگاه اینترنتی می توان گفت نوعی فروشگاه است که تصاویر و امکانات محصولات به صورت دسنه بندی و طبقه بندی شده و با سریع ترین نحوه دست رسی در معرض نمایش عموم قرار می گیرد.و مراجعه کننده می تواند بعد از انتخاب یک یا چند جنس از طریق پرذاخت اینترنتی اقدام به تسویه نماید و بعداز مدت تعیین شده در سایت جنس مورد نظر در محل آدرس تحویل مشتری شود.البته سیاست سایت های فروشگاهی در نحوه پرداخت و برگشت جنس و زمان متفاوت است.

  نحوه طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز یا طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز خیلی متفاوت با طراحی سایت شرکتی در تبریز خواهد بود. زیرا به طور کلی نحوه فروش و سیاست کلی این سایت ها با هم متفاوت خواهد بود.

  سود طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز:

  مطمعنا برای هر کاری از نظر تجاری قبل از اقدام ، استراتژی ، هدف ، سود و مزایای پروژه الویت اول خواهد بود. مزیت های سایت فروشگاهی در تبریز :

  1 مراجعه سریع:

  یکی از بزرگترین فذق های یک سایت فروشگاهی با فروشگاه ها مراجعه سریع و حتی از خانه است.و نیازی نیست تا مراجعه فیزیکی نیز باشد.

  2 صرفه جویی در زمان :

  برای مراجعه حضوری نیاز به وقت و تحمل ترافیک شهری و... در صورتی که برای مراجعه به سایت فروشگاهی به هیچ یک از این ها نیاز نیست.

  3 صرفه جویی در هزینه :

  فروشگاه اینترنتی به دلیل نبود مکان فیزیکی برای نماش جنس خواب سرمایه و یا شاید اجاره هنگفت را به کلی از میان می برد.

  4 ارتباط آسان با مشتری :

  یکی از مزیت های فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه های زنجیره ای ارتباط آسان با مشتری است. مراجعه کننده خیلی راحت می تواند با مدریت مجموعه در ارتباط باشد.

  پارامتر های مهم در طراحی سایت فروشگاهی:

  1 نبود محدودیت در تعداد اجناس

  2 طبقه بندی محصولات

  3 دست رسی سریع به دلیل جستجوی پیشرفته

  4 امکان مقایسه محصولات

  5 سیاست گذلری برای خریداران عمده و خرده

  و....

  بهینه سازی سایت در تبریز:

  سئو سایت در تبریز ،این مورد به طور قطع در فروش سایت های فروشگاهی بسیار تاثیر دارد.بهینه سازی سایتبرای موتور جستجو باعث خواهد شد که تعداد مراجعه کننده از طریق موتور های جستجو افزایش یابد که منجر به رونق فروشگاه اینترنتی خواهد شد.در مورد مبحث بهینه سازی می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه فرمایید.

  امنیت برای مراجعه کننده:

  برای این منظور وجود نماد الکترونیک از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک باعث خواهد شد تا مراجعه کننده با خیال راحت اقدام به خرید نماید.

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

  جهت طراحی وب سایت در تبریز و همچنین طراحی سایت فروشگاهی در تبریز می توانید با تیم فنی رسام وب تماس حاصل فرمایید.

  منبع:رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 16:01 توسط : رسام | دسته : | 32 بازدید
 • []

 • طراحي وب سايت در اروميه :

  با توجه به افزايش پيشرفت روز افزون اينترنت و نياز جامعه به دهكده جهاني اينترنت كه با سرعت بسيار سريعي در حال حركت است.همچنين در حال حاضر نيز شركت ها و مجموعه هاي زيادي هستند كه به دليل فرا گير شدن اينترنت در اين زمينه فعاليت ميكنند.مانند شركت هاي طراحي سايت ، شركت هاي تبليغات كليكي و،....

  شهر اروميه با قدمت 3000 سال مي توان گفت جزو قديمي ترين شهر هاي شمال كشور است.همچنين وضع تجارتي در اروميه به دليل موقعيت خوب آن (قرار گيري بر سر  چهار راه )از قديم قابل اهميت بوده است.با نگاهي دقيق به آثار تاريخي شهر اروميه به درستي در خواهيد يافت كه در زمينه تبليغات در تجارت اجداد ما به روز بوده اند در آن زمان ،با استفاده از معماري چيدمان اجناس و..... .اما در حال حاضر نحوه تبليغات در تجارت فرق كرده است پس شركت هاي قوي مانند اجداد خود اين مطلب را بايد به خوبي درك كرده باشند.و اقدام به طراحي وب سايت در اروميه كرده باشند.

  بهينه سازي وب سايت در اروميه:

  گروه طراحي سايت در اروميه ، طرح سايت شما را با استفاده از آخرين گزينه هاي به روز طراحي سايت در سطح جهان مي تواند طراحي كند.مهم ترين گزينه در طراحي سايت ، بهينه سازي سايت يا به اصطلاح سئو سايت مي باشد.سئو سايت در اروميه باعث خواهد شد تا سايت شما در نتايج برتر موتور هاي جستجو قرار گيرد.و طبيعتا باعث خوهد شد تا كسب . كار شما رونق پيدا كند.
  بهينه سازي سايت در اروميه اين امكان را به شما خواهد داد تا علاوه بر اروميه با ايران و كشورهاي همسايه تجارت خود را گسترش دهيد.جهت اطلاعات بيشتر در مورد بهينه سازي سايت مي توانيد به قسمت مقالات سايت مراجعه فرماييد.
  آيا مي دانيد نتايج برتر موتور هاي جستجو چقدر به كسب و كار شما تاثير خواهد گذاشت؟
  آيا از دلايل موفقيت سايت هاي بزرگ ايران با خبر هستيد؟
  آيا ميدانيد بهينه سازي سايت چقدر در كسب و كار شما اثر ميگذارد؟
  اگر نميخواهيد تجارت خود را گسترش دهيد به فكر بهينه سازي سايت در اروميه نباشيد.
  بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو مي تواند،تجارت شهر اروميه را كه نوعي دروازه تجارت با كشورهاي اروپايي است به طور قطع افزايش دهد.
  طراحي وب سايت در اروميه توسط گروه طراحان وب سايت رسام وب با استفاده از پانل مديريت كاملا فارسي و با كار بري آسان.تيم رسام وب پس از طراحي سايت پشتيباني قوي براي سايت هاي شما ايجاد ميكند و شما را اها نخواهد كرد.

  مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

  ما را در فيس بوك دنبال كنبد

  ما را در توييتر دنبال كنيد

  ما را در لينكدبن دنبال كنيد

  ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

  ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد


  جهت مشاوره و طراحي سايت در اروميه ميتوانيد با تيم رسام وب كه دفتر مركزي آن در تبريز مي باشد تماس حاصل فرماييد.

  منبع :رسام وب

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 15:54 توسط : رسام | دسته : | 31 بازدید
 • []


 • صفحه قبل 1 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  خرید بلیط هواپیما | میکروتیک | فرش کاشان | منزل مبله شیراز | طراحی بنر | تور چابهار | درب ضد سرقت | کتراک | آموزش بازاریابی | میز کانتر | گیت کنترل تردد | مشاوره یوتاب | خرید اسپیکر اورجینال | خرید سرور مجازی | فرش کاشان | مهاجرت به آلمان | منزل مبله شیراز | آموزش زبان انگلیسی | دوربین مداربسته | دکتر نوروزیان | خرید ظروف کریستال | تحصیل در آلمان | محمد صفرزاده | خرید ساعت | ساخت وبلاگ رایگان | دانلود آهنگ ماکان بند | منزل مبله | محمد دبیری
  X
  تبليغات